Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 17 Okt
kl 17:00 - 18:00
Hof rød - Skoppum 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Sandefjord BK
  Svarstad KG
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 17:30 - 18:30
Hof gul - Flint rød 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Fre 11 Okt
kl 20:00 - 21:29
Nanset 2 - Hof / Sva / Hvi
  Meny Nanset KG
  Les mer  
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
Hof rød - Ivrig Hvit 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:30
Hof- Gullhaug gul - 2009
Kunstgress A1  
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Eik Tønsberg 2
  Svarstad KG
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 19:30 - 20:59
Fram - Hof / Sva / Hvi
  Framparken KG
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 19:30 - 20:59
Kvelde - Hof / Sva / Hvi
  Kvelde KG
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Hof rød - Åsgårdstrand hvit - 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Ørn Horten 4
  Hof Kunstgress
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 17:30 - 18:30
Hof gul - Eik Tønsberg Sort 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 17:00 - 18:00
Hof rød - Falk Hvit - 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:30
Hof - Borre grønn - 2009
Kunstgress A1  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 20:59
Tjølling - Hof / Sva / Hvi
  Løveskogen KG
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Runar 3
  Hvittingfoss KG
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 18:00
Hof gul - Andebu Blå 2011
Kunstgress A2  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:59
Gullhaug 2 - Hof / Sva / Hvi
  Gullhaug IPK
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Hof - Nykirke 2009
Kunstgress A1  
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 19:30 - 20:59
Nesjar - Hof / Sva / Hvi
  Karlsro KG
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 18:15
Hof - Ivrig Rød - G8
Kunstgress A1  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Re FK 2
  Hof Kunstgress
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 17:00 - 18:00
Hof - Falk Blå - G8
Kunstgress A1  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
Hof G08/09 - Gøyf
Kunstgress B  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Kvelde
  Hof Kunstgress
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 17:30 - 19:30
Hof G08/09 - Eik Tønsberg
Kunstgress B  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 20:00
Hof - Borre Grønn - G8
Kunstgress A1  
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:30 - 20:59
Halsen 3 - Hof / Sva / Hvi
  Bergeskogen KG
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 18:30
Hof - Skoppum - G9
Kunstgress A2  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 19:30
HH2007 - Stokke
Kunstgress B  
9-er kamp på 7-er banen. Kampstart 18.15   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:30 - 18:45
Hof G08/09 - Teie
Kunstgress B  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Flint 4
  Svarstad KG
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 20:00
Hof - Åsgårdstrand Hvit - G8
Kunstgress A1  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:30 - 18:30
Hof - Åsgårdstrand - G9
Kunstgress A2  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 19:30
HH2007 - Ramnes Blå
Kunstgress B  
9-er kamp på 7-er banen. Kampstart 18.15   Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:30 - 20:59
Borre 2 - Hof / Sva / Hvi
  Borre KG
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
Hof - Nykirke G8
Kunstgress A1  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:30 - 20:59
Hof / Sva / Hvi - Ørn Horten 3
  Hof Kunstgress
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 19:00
Hof G08/09 - Hvittingfoss
Kunstgress B  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 17:30 - 18:30
Hof - Falk Rød G9
Kunstgress A2  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:30 - 20:59
Store Bergan 2 - Hof / Sva / Hvi
  Virik 2 KG
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 19:30
HH2007 - Husøy/Foynland Hvit
Kunstgress B  
9-er kamp på 7-er banen, kampstart 18.15   Les mer  
Levert av IdrettenOnline